Obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky pre nákup v internetovom obchode
www.ryzoveprivesky.com
Objednávka
• Tovar si môžete objednať pridaním tovaru do virtuálneho nákupného košíka a následným správne vyplneným objednávacím formulárom
• Tovar je možné objednať aj priamo mailom na adrese: objednavky@ryzoveprivesky.com

Platba

Možnosti platby ktoré poskytujeme na stránke www.ryzoveprivesky.com
• Pri prevzatí zásielky – na dobierku
• Osobný odber Bratislava, Senec

 

Dodacie a platobné podmienky
• Spôsob dodania a poplatky

 

- Tovar Vám bude zaslaný poštou na dobierku najneskôr do 3 dní odo dňa objednania. Poštovné poplatky v rámci SR účtujeme 2,99 €,  v pripade zaslania do ČR si učtujeme poplatky 4,50 € na dobierku. V prípade, ak máte záujem o zaslanie v čo najkratšom termíne (napr. z dôvodu plánovaného darovania prívesku) nám prosím napíšte aj svoj telefonický kontakt a doručenie vyriešime k Vašej spokojnosti.

 

• Predávajúci sa zaväzuje:
- dodať správny druh a množstvo tovaru, tak ako bola uvedená v čase objednávky, na základe objednávky zákazníka adekvátne zabaliť tovar, odoslať tovar v dohodnutej cene
- vystaviť a priložiť daňový doklad
• Kupujúci sa zaväzuje:
- prevziať objednaný tovar
- zaplatiť za objednaný tovar dojednanú cenu

Ochrana osobných údajov:

Pri objednávke tovaru je potrebné uviesť Vaše osobné údaje, aby bolo možné objednávku zrealizovať. Vaše osobné údaje budú použité výhradne pre našu vnútornú potrebu a nebudú v žiadnom prípade poskytnuté tretej strane.

Reklamácie:

V prípade akejkoľvek nespokojnosti s doručenou zásielkou nás prosím kontaktujte na adrese: kontakt@ryzoveprivesky.comNašou snahou bude Vašu reklamáciu vyriešiť čo najvhodnejším a najrýchlejším spôsobom v súlade s platným právnym poriadkom.

Duševné vlastníctvo

Internetová stránka www.ryzoveprivesky.com a celý jej obsah podlieha Autorskému právu upravenému zákonom č. 618/2003 Z.z. o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon).